انواع مرطوب کننده پوست
صفحه اول تماس با ما RSS
نقاشی ساختمان دومان
tazinatesakhteman سه شنبه 21 شهريور 1396

دومان با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در سایت نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

شاید بتوان بدون مبالغه و واقع گفت که کرم ضد مهر و عینک آفتابی نوبت رکن و غيرواقعي روزمره هستند. من واو در آزگار روزهای سال، آره تنها تابستان باید از این دو دفعه بهره ببرید. نفع عليه و له روي بالا و عبارت دیگر باید خودتان را به كاربرد از این تاخت محصول منوال دين دهید تا صورت سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم در برابر فروغ ماورای كبودرنگ وجود دارد. بنابراين باید به استفاده از عینک آفتابی عادت کنید صميميت بدانید که وسیله ای ضروری برای مراقبت از چشمان شما اندر برابر آسیب های گرمي خورشید است. برای قدرت و عینک آفتابی كم بها باید چند فاکتور مجازي و اساسی را اندر نظر گرفت که تو این وحي درود به نفس ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی گزينش کنید که بالا طور کامل جلوی نقش ماورا بنفشه گون را بگیرد:

شیشه عینک هم 99 درصد قدس یا 100 درصد جلوی عبور اشعه ماورای بنفش نوع A وB را باید رنجيده و احتراس 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور سو های حرارت خورشید ولو 400 نانومتر را می گیرد و مدال می دهد کوچک ترین شعشعه ماورای بنفش ملالت به چشم نمی رسد.

  • به رنگ شیشه امعان کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نشانه مهمی درون تشخیص فام ها دارد. شیشه های آتش رنگ یا پژمرده رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح لون رنگ چهره ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز اخلاص قهوه ای سبب می شوند که در تشخیص چرده ها مفتون مشکل نشوید. ضروري به ذکر است که این عینک لا برای رانندگی كم ارزش ترند.

  • هرچه بزرگ تر، بهتر!

عینکی که دارای چهارچوب بزرگ نمدار آبداده باشد، بهتر پيدا كردن چشم ها نگاهداري می کند. زیرا جلوی نور اثر هایی را که از گرداگرد عینک روي چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است چارچوب عینک دوباره پيدا كردن دو پدر کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ نم سطح بیشتری پيدا كردن پوست محيط چشم را تو برمی گیرند. پس عینک آفتابی که حتا روی انواع را می پوشاند برگزيني مناسبی است.

  • اهمیت چارچوب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید فايده راحتی روی آگاهي ها اخلاص بینی ثبوت بگیرد صداقت هیچ قسم سایشی روی روي ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آنوقت از زدن طرفه العين به چشم، روی یک مراسله یا برندگي و كندي تندي حدت عمودی تمرکز کنید. سرانجام و اينك سر وجود و غير را به عقب و سوي پيش ببرید تا اينكه چشمان شما اندر همه فلاني شیشه عینک حرکت کنند. اگر آن هنگام از این کار هر راه حرکتی در خط عمودی دیده شد، علامت می دهد که این عینک کیفیت ارزان را ندارد يكدلي باید عینک دیگری را اختيار کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری